Hlavní menu
O nás
Vyhledávání
Admin
  Radioklub OK2KUB  > Zápisky z akcí > Celý článek

 Výjezdy s vysíláním - zima a jaro 2010

Lednový výjezd se uskutečnil v sestavě MED-CME-JzB-TSF a původně se měl odehrávat Na Skalkách, 598 mnm. Vzhledem k značně nevhodným povětrnostním podmínkám jsme se však na kopec neodhodlali a závodu se zúčastnili z o pár metrů níže položené zastávky autobusu ve Střítěži. Tato byla poměrně luxusní, byla dokonce i osazena veřejemi, ale neměli jsme s sebou dveře. Tím byl nastolen i trend pro PA příští - ani v únoru jsme neměli dveře a jeli jsem do zastávky.

Únorové vysílání proběhlo opět z autobusové zastávky. Tentokráte však z kóty Kojál, přímo z pod oblíbeného vysílače, jehož výška je srovnatelná s výškou Eiffelovy věže. Sestava byla jednou z nejpočetnějších (vysílali MED-CME-JzB-TSF-DUS a Smoče, návštěv nespočet), v době špičky snad 20 osob. Poklidný průběh závodu byl rušen jen nebývale častými spoji IDS na linkách Lipovec - Kulířov, Senetářov - Krásensko apod.

V březnu jsme se vydali (vlakem a následně pěšky) na Menšíkovu rozhlednu a v značně rozšířené sestavě odvysílali závod. Největší posilou se ukázala být slečna Žába, která společně s OK9MED vytvořila téměř dokonalý tým a "žádná stanice na pásmu si před nimi nebyla jistá." Zpáteční cestou jsme ještě navštívili lokál v obci Hlína, jehož provozovatel už cca v roce 2007 tvrdil, že "končí." Hospoda byla pochopitelně otevřena a za výčepem stál onen již zmíněný hostinský.

Co se průběhu závodů týče, OK9MED se rozhodl, že to letos vyhrajem, takže tak asi.

Duben 2010: Avizován byl Zubštejn, ale nakonec se jelo na Brdo.

Květen 2010: Avizován byl Zubštejn, ale nakonec se jelo v perfektní netradiční sestavě na Kojál.

 

 


Přílohy k článku

 999_tabulka.xls • xls [352 kB]

Zveřejnil: 31. 05. 2010   Krteček « Zpět